TRANSFORMAČNÍ RITUÁL OPEČOVÁNÍ DUŠE

PŘEDSTAV SI, JAKÉ BY TO BYLO:

  • Nechat za sebou to, co ti neslouží a to, co tě v životě brzdí
  • očistit tě od všech nánosů, které ti můžou blokovat energii
  • Nakopnout tvou inspiraci a tvé vedení, abys věděla, co chceš a jak to udělat
  • Stoupnout si do tvé síly tak, abys už přestala říkat ano, když chceš říct ne
  • Přenastavit tvou energie a energetické pole kolem tebe
  • slyšet tvůj vnitřní kompas, který ti říká, co máš udělat pro to, abys dosáhla svých cílů
  • Spojit tě s tvou duší a jejími dary, abys mohla plně využívat svůj potenciál
  • Zharmonizovat tvé čakry, tvou auru a energeticky tě nakopnout, aby ses cítila psychicky i fyzicky jak po welnessu
Byla to ma prvni zkusenost s touto technikou a byla jsem moc zvedava, co se bude dit. Vse jsi mi ale krasne vysvetlila, poslala jsem ti me zamery a cekala. Jako prvni mi prisla od tebe hudba, kterou jsem si k opecovani pustila do sluchatek a byla naprosto nadherna, cele opecovani dokonale povzbudila. Nastala nase hodinka, ja si pohodlne lehla, prikryla se a pustila hudbu, ze zacatku jsem byla trosku nervozni, ale hned to opadlo.. tusila jsem totiz, ze budu poustet velke veci a to se taky stalo. Samotne opecovani bylo nadherne a intenzivni, krasne jsem citila co se zrovna deje a na “cem zrovna pracujes” Kdyz si cistila mou 3. cakru, citila jsem velky tlak a bylo mi v jednu chvili fakt dost na zvraceni. ale hned jak jsem se do toho procesu vice uvolnila a dovolila si to pustit, tak to odeslo.. Opecovani tvou energii bylo opravdu bozi a moc si mi pomohla, citila jsem se po nem lehce, jakobych uvolnila obrovsky balvan, ktery me tahl k zemi.. chodilo mi v prubehu mnoho vzpominek z detstvi a ja vedela, ze harmonizujes me vnitrni dite. Vse se mi navic krasne potvrdilo ve tvem zaslanem PDF, ktere jsem obdrzela do hodinky od samotneho opecovani, me pocity si mi dovysvetlila a dala je do slov, mela jsem velka uvedomeni. Tva energie je objimajici, ale zaroven intenzivni a jdes opravdu do hloubky, coz pro me, jako pro strazce rovnovahy je potreba.
Michaella Asatai
Zjistila jsem, že přestože jsem 2 týdny nepracovala, vůbec nic se nestalo a dokonce přišly i objednávky samy od sebe. Přestala jsem na sebe tlačit a nyní jsem v klidu. Mám pocit, že to, co se děje, je v pořádku. Mám dostatek energie pro všechny své projekty a když něco nestihnu, nehroutím se z toho. Více si uvědomuji, že to, co dělám, má obrovský smysl. Nejen focení, ale i moje další aktivity. Propojuji lidi, čímž jim pomáhám řešit jejich problémy. Opečování mi pomohlo uvědomit si svojí vlastní hodnotu. A to není vůbec málo.
Ivana Nohová

ČASTÉ OTÁZKY

Opečování probíhá offline a tobě zabere přibližně hodinu tvého času. Doporučuji, aby sis pohodlně lehl/a a nechal/a vše pracovat. Na začátku ti pošlu hudbu, která mi k tvému opečování „přijde“ a bude tě tím procesem doprovázet. Zapal si svíčku, udělej si relax přesně podle tvých představ. A pak už se nech pouze hýčkat. Většina lidí pozná, kdy se odpojím, ale stejně ti pak pošlu zprávu, že se tak stalo. Po opečování je důležité to něčím stvrdit v 3D realitě, a tak tedy doporučuju třeba očistnou sprchu, ale postačí i čaj pitý se záměrem tuto energii ukotvit. Po pečování ti pošlu PDF materiál, kde bude shrnutí, výklad karet i doporučení přímo pro tebe.

Jak jsem již zmiňovala, následně je to v tvých rukou. Jak tuto energii a potenciál využiješ.

U každého je to individuální, dost to závisí na tom, jak jsi nebo nejsi citlivá/ý na energie. Můžeš u opečování cítit jemné vibrace, můžeš cítit silné pocity, dokonce se ti může v nějakých chvílích zvedat žaludek. Nebo taky nemusíš cítit nic.

Tato energetická práce si sedá dva týdny až měsíc. Je to opět naprosto individuální. To co budeš cítit i hodně závisí na tom, jaké záměry si při opečování zvolíš.

Ale všeobecně se budeš cítit… lehčeji, svobodněji, bude ti proudit inspirace na kroky, které tě povedou k tvým cílům. Budeš se díky harmonizacím cítit vyrovnaněji a tvá hlava bude jasná, nebudou tě ovlivňovat cizí energie, protože od nich tě budu čistit.

Ano, můžu. Ale opět upozorňuji na to, že je jen a jen na tobě, jak tu energii využiješ. Nemůžu nic udělat za tebe.

Představ si svět jako plátno. Stojíš před ním a chceš malovat. Ale chybí ti barvy a štětec. Já ti ty barvy a štětec dám. Ale jestli začneš opravdu malovat? To už je na tobě.