Představ si, že za půl roku odteď žiješ úplně nový život. 

Každý den zažíváš radost, jsi spojena se svým tělem a zázraky se ti dějí na denním pořádku. Žiješ v hojnosti a tvoje energie je doslova magnetická. 

Víš, jaké jsou tvé dary umíš skrze ně čerpat energii. Už víš, co máš a nemáš dělat, aby se tvé sny staly skutečností. 

Vím, co ti nedá spát…

Přemýšlíš někdy, proč tu jsi a jaké je tvé poslání? 

Víš, že tu jsi pro velké věci, ale zatím nevíš jaké přesně to jsou a jak toho dosáhnout?

Jsi ambiciózní AF, ale chybí ti nástroje, nápady a ta juicy energie jak svých snů dosáhnout?

Mám tu program přímo pro tebe!

Naprosto jedinečný program, který tu ještě nebyl

Zjistíš dary a původ své duše

Už žádné obecné kecy o energii. Už žádný strach, jestli to s tebou bude rezonovat nebo jestli to budeš schopná zařadit do života. Dozvíš se, co funguje TOBĚ. Pochopíš, jaké jsou tvé výzvy a co přesně máš dělat, aby ti do života proudila energie ve formě hojnosti, příležitostí a zdraví. Budeš vědět, jaké jsou tvé dary a jak je zařadit do života. Zjistíš, odkud je tvá duše a co to znamená.

Získáš doživotní přístup k videím a materiálům o tvé duši

Nemusíš se bát, že si nějakou informaci nezapamatuješ nebo nepochopíš. Získáš totiž doživotní přístup k videím a materiálům o tvé duši. Členská sekce se skládá z videí o tvém daru, meditací a pracovních listů. V pracovních listech budeš mít otázky na tělo, díky kterým pochopíš, co pro tebe dar znamená a jak ho můžeš využít nejenom v byznysu, ale i v životě. Jako bonus je zde i úkolníček, kde máš popsané přesné aktivity, co máš dělat, aby ses dostala do souladu s duší. Už totiž bylo dost obecných keců, které nikam nevedou.

Budeš mít po ruce meditace, které ti pomohou spojit se s tvou duší a poslechnout si, co ti říct

Přemýšlela jsi někdy, co ti tvá duše chce říct? Nebo jsi potřebovala pomoc se rozhodnout, ale neměla ses na koho obrátit? Díky těmhle meditacím se můžeš kdykoliv v životě spojit se svou duší a poslechnout si, co ti chce říct. Už nemusíš spoléhat jenom “sama na sebe”, budeš mít parťáka, který tě utiší a pomůže.

Zažiješ na vlastní kůži manifestační rituál Next level, po kterém se budeš cítit jako po wellness

Přemýšlela jsi někdy, jaké by to bylo hodit všechny starosti za hlavu a začít s novým štítem? To se dozvíš. Rituál opečování duše totiž čistí velmi hluboko. Zažiješ, jaké je to mít vyčištěné čakry, auru a energetické tělo. Na vlastní kůži zjistíš, jak to vypadá, když jsou tvé záměry dány do energetického pole a manifestují se rychleji. Budeš se cítit odpočatá, fresh a plná nápadů. P. S. Pozor, klientkám se po něm dějí zázraky.

unnamed

Michaella Asatai

„Nastala nase hodinka, ja si pohodlne lehla, prikryla se a pustila hudbu, ze zacatku jsem byla trosku nervozni, ale hned to opadlo.. tusila jsem totiz, ze budu poustet velke veci a to se taky stalo. Samotne opecovani bylo nadherne a intenzivni, krasne jsem citila co se zrovna deje a na “cem zrovna pracuje” Kdyz cistila mou 3. cakru, citila jsem velky tlak a bylo mi v jednu chvili fakt dost na zvraceni. ale hned jak jsem se do toho procesu vice uvolnila a dovolila si to pustit, tak to odeslo.. Opecovani Bary energii bylo opravdu bozi a moc si mi pomohla, citila jsem se po nem lehce, jakobych uvolnila obrovsky balvan, ktery me tahl k zemi. Chodilo mi v prubehu mnoho vzpominek z detstvi a ja vedela, ze harmonizuje me vnitrni dite. Vse se mi navic krasne potvrdilo ve  zaslanem PDF, ktere jsem obdrzela do hodinky od samotneho opecovani, me pocity dovysvetlila a dala je do slov, mela jsem velka uvedomeni. Barci energie je objimajici, ale zaroven intenzivni a jde opravdu do hloubky, coz pro me, jako pro strazce rovnovahy je potreba.“

unnamed

Anna Kojak

„V pondělí jsem měla první sezení s mentorkou a už jsem věděla, že ve středu mě čeká velká investice ze které jsem měla strach. S Bárou jsme probraly všechny aspekty života, moje vzorce, bloky a tak nějak vše abychom mohly začít se v tom hezky šťourat a hlavně čistit. Hned druhý den po dokončení cvičení, které mi Bára poradila jsem se cítila o dost lehčí a najednou začala proudit inspirace, dostala jsem nápad na skvělé vylepšení mého podnikání, začaly volat nové klientky a pořád cítím jak to ke mně pomalu ale jistě vše proudí, stále to nechápu, že se tyhle věci odehrály jen jeden den po prvním sezení. Středa a investice, které jsem se neskutečně bála proběhla naprosto hladce, peníze jsem s radostí vydala a mám z toho opravdovou, upřímnou radost. Vím, že si to zasloužím. Teď jsou to samé náhody, nápady a moc se těším na další sezení a fázi čistění vzorců, protože to bude teprve jízda.“

unnamed (2)

Kristýna Rotštejnská

„Od Báry jsem si nejdříve objednala opečovávání duše, které bylo úžasné a po hodině kdy mi byly vkládány záměry do mého energetického pole jsem cítila kolem sebe takové ochranné vajíčko. Byl to strašně zvláštní pocit, ale věděla jsem, že moje aura je v plné síle. Od té doby nyní uplynul asi měsíc? A můj život se popravdě celkem hodně otočil. Dělám věci které sem dříve nedělala a i moje sebevědomí je mnohem vyšší. Jelikož jsem byla s touto službou a hlavně i Báry přístupem nadmíru spokojená objednala jsem si službu Dary duše. Bára vypracovala mé Dary duše a poté jsme měly hodinový rozhovor přes messenger video. Hovor trval přesně 1h 1m 1s (dnes je 11.4.2022 a volaly jsme si v 11 hodin). Promiň, ale jestli tohle není znamení tak už nevím :D. Hovor byl příjemný, všechno mi bylo vysvětleno a zbyl i čas na otázky. Nejlepší na tom všem je, jak vše zapadá. Když mi Bára říkala z jaké planety je moje duše měla jsem doslova husinu po celém těle. Všechno krásně zapadá do mého života. Nyní vím na čem pracovat a kde najít svou vnitřní sílu. Co lépe v čem bych v životě mohla podnikat. A co ještě lépe, moje duše je kandidátem na Boží jiskru – něco jako na Oskara. Ne teď už si dělám srandu. Abych to nějak shrnula – jestli přemýšlíš zda investovat do této služby mou odpovědí je ANO. Je to jednorázová investice (už ji v nebudeš muset nikdy jindy udělat – ne tuto), protože ti řekne vše co potřebuješ pro svůj rozvoj, kde je tvoje síla, odkud pocházíš a pomůže ti pochopit kdo jsi. Nakonec už bych jen chtěla poděkovat Báře za její čas. Komunikace s ní mi vždy zvedne náladu, na zprávy reaguje pohotově a toho si moc cením.“

unnamed (1)

Dominika Schwarc

„Barbor má skvelú energiu, ktorej sa človek cíti veľmi príjemne. Ďakujem, že si mi dovolila nahliadnuť do seba a vidieť, čo som sama nevidela a tým urýchlila môj posun vpred. Páči sa mi ako neprekračuješ svoje hranice možnosti, čo je pre mňa ako ex workoholičku vždy veľmi inšpirujúce vidieť. Teším sa na každé jedno stretnutie s TEBOU.“

unnamed (1)

Ivana Nohová

„Zjistila jsem, že přestože jsem 2 týdny nepracovala, vůbec nic se nestalo a dokonce přišly i objednávky samy od sebe. Přestala jsem na sebe tlačit a nyní jsem v klidu. Mám pocit, že to, co se děje, je v pořádku. Mám dostatek energie pro všechny své projekty a když něco nestihnu, nehroutím se z toho. Více si uvědomuji, že to, co dělám, má obrovský smysl. Nejen focení, ale i moje další aktivity. Propojuji lidi, čímž jim pomáhám řešit jejich problémy. Opečování mi pomohlo uvědomit si svojí vlastní hodnotu. A to není vůbec málo.“

V programu RESTART DUŠE získáš

 

Plán duše v hodnotě 4 444,- Kč

Dozvíš se dary a původ tvé duše, jaké má tvá duše výzvy a budeš přesně vědět, co máš dělat, aby ses dostala do souladu a uměla přijímat energii ze zdroje v podobě hojnosti, zdraví a zázraků. Získáš tím i doživotní přístup k videím a kontultaci.

Více info ZDE

Meditace v hodnotě 1 000,- Kč

Meditace, které ti pomohou se spojit se svou duší a poslechnout si, co ti chce říct. Budou ti oporou v životě a pomůžou ti se rozhodnout v těžkých situacích.

Pracovní listy a úkolníček v hodnotě 1 000,- Kč
V pracovních listech si uvědomíš, co pro tebe tvůj dar znamená a jak ho můžeš zařadit do života i do podnikání. V úkolníčku budeš dělat 14 dní aktivity, jejichž výsledek bude to, že budeš spojená se svou duší a svým darem.

rituál Next level v hodnotě 7 000,- Kč

Rituál next level léčí a čistí na jednohmotné úrovni. Pocítíš úlevu na úrovni těla i duše. Tvé záměry budou ve tvém energetickém poli a ty díky tomu budeš namifestovat like a queen.

Více info ZDE

V předprodejní ceně pouze za 6 999,-